rezerwacja

  Data uroczystości (wymagane)

  Wybrany pojazd/pojazdy (wymagane)

  warunki rezerwacji
  1. Cena najmu uzależniona jest od rodzaju i modelu pojazdu.
  2. Pojazdy wynajmujemy po wstępnym uzgodnieniu długości przejazdu oraz czasu trwania usługi. Nie zakładamy limitów godzinowych, ani kilometrowych.
  3. Pojazdy wynajmujemy w okolicach Warszawy. W przypadku zapytań poza obszarem Warszawy i okolic  ceny ustalane są indywidualnie – prosimy o kontakt.
  4. Wstępna rezerwacja terminu oraz pojazdu jest ważna przez 7 kolejnych dni od momentu akceptacji warunków. Potwierdzona rezerwacja wymaga wpłaty zaliczki w wysokości 30% ceny najmu. Wpłata dokonywana jest na konto podane podczas rezerwacji oraz w e-mail’u potwierdzającym. Zaliczka jest zwracana do 30 dni przed Uroczystością.
  5. Pozostała część (70% ceny najmu) powinna być wpłacona najpóźniej 14 dni przed dniem Uroczystości.
  6. Samochody wynajmujemy wraz z elegancko ubranym kierowcą, wybraną tablicą rejestracyjną oraz wybranym przystrojeniem. Motocykle wynajmowane są bez kierowcy.
  7. Istnieje możliwość wynajmu samochodów bez kierowcy. Warunki ustalane są indywidualnie – prosimy o kontakt.
  8. Podstawiamy pojazdy ozdobione wstążkami na klamkach w kolorze wybranym przez Parę Młodą. Istnieje możliwość indywidualnego ozdobienia pojazdu.
  9. Wynajem pojazdów do innych celów – eventy, sesje zdjęciowe, pokazy, reklama, film – ustalany jest indywidualnie – prosimy o kontakt.

  ZAPRASZAMY!

  error: Zawartość jest chroniona!