Samochód na ślub

Elegancki, pięknie przystrojony i wygodny – te trzy cechy powinien posiadać idealny samochód do ślubu. W Stajni Braci znajdziesz pojazdy, które spełniają te wszystkie wymagania. Oferujemy różnorodne pojazdy zarówno nowoczesne BMW serii 7 oraz Mercedes Bez E-klasa, jak i piękne unikaty z dawnych lat – Fiata 125p, Poloneza 1500 “Borewicz” oraz Tarpana. To na jakie auto ślubne się zdecydujecie zależy tylko od Was, zanim jednak je wybierzecie należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy: 

(1) Styl w jakim urządzane jest przyjęcie: ma ogromne znaczenie, ponieważ pojazd powinien pasować do całej oprawy, dlatego też jeśli jest to przyjęcie w stylu nowoczesnym, to auto ślubne też powinno takie być. Latem Para Młoda będzie się doskonale prezentować w kabriolecie, natomiast zimą warto postawić na klasyczne BMW lub Mercedesa z zamkniętym dachem. Natomiast jeśli całe przyjęcie utrzymane jest w dawnym stylu, to najlepiej sprawdzi się zabytkowe auto. Możesz postawić na te, które dominowały w PRL-u lub inne wieloletnie pojazdy, które przypomną gościom styl i charakter minionej epoki.

20190824_184108
2

(2) Kolor: mimo, że przez długi czas największą popularnością cieszył się samochód do ślubu w kolorze białym lub czarnym to obecnie coraz bardziej popularne są te kolorowe. W naszej ofercie znajdziecie Ford Mustang GT Kabrio w pięknym kolorze Screaming Yellow, który z pewnością zwróci na siebie uwagę wszystkich gości.

Doskonale wiemy, że wybór auta na wesele nie jest łatwy, a szeroka oferta sprawia, że Para Młoda nie zawsze wie na co się zdecydować. Dlatego też na naszej stronie dostępne są oryginalne i odpowiednio dopracowane przez nas pojazdy. Tylko u nas znajdziecie pięknego Garbusa z 1970 roku, którego sprowadziliśmy aż z Meksyku, a także rolniczego Tarpana.

5
error: Zawartość jest chroniona!