Samochód na imprezy okolicznościowe
IMG_0254

Wyjątkowe okazje wymagają specjalnej oprawy, dlatego też wynajem samochodów na studniówki, wieczory panieńskie, kawalerskie oraz osiemnastki cieszy się tak dużą popularnością.

Własną studniówkę ma się tylko raz w życiu, dlatego każdy uczeń chce, aby była wyjątkowa. Doskonałym dopełnieniem pięknego balowego stroju będzie eleganckie auto, które podwiezie uczniów pod same drzwi. W naszym asortymencie dostępne są pojazdy zabytkowe, ale również sportowe i nowoczesne, które doskonale się prezentują.

Wynajem samochodów na wieczory kawalerskie i panieńskie to wspaniałe rozwiązanie, które sprawia, że nie musisz się o nic martwić. Wynajęty szofer zawiezie Was we wskazane miejsce, a po zakończonej imprezie odwiedzie do domów. Co więcej, to również niepowtarzana okazja, aby przejechać się stylowym i modnym autem i poczuć luksusowo w ten wyjątkowy wieczór.

12

W Stajni Braci możesz także wynająć samochód na walentynki. Warto wybrać taki, który spodoba się dziewczynie lub żonie, a później zabrać ją na wyjątkową przejażdżkę. Możesz wcześniej podpytać ją czy woli pojazdy zabytkowe, czy nowoczesne auta. Taka niespodzianka z pewnością ucieszy każdą kobietę i sprawi, że zapamięta ten wieczór na wiele lat.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z Warszawy i okolic, dysponujemy różnorodną flotą, dzięki czemu każdy znajdzie wśród naszych pojazdów to czego szuka. Skorzystaj z naszej oferty i poczuj się wyjątkowo! Sprawdź nasze pojazdy i wybierz ten, który spełnia Twoje wymagania.

IMG_0089
11
Polonez Borewicz 1979 [11]
error: Zawartość jest chroniona!