Mercedes-Benz GLB 250 [2019]
 • Planując ślub, chcemy by to wydarzenie było jak z bajki. Dopinamy każdy szczegół na ostatni guzik i pragniemy perfekcji od momentu przyjazdu pod kościół aż po ostatnią minutę wesela, a nawet poprawin. Trudno się temu dziwić, gdyż dla wielu jest to najważniejszy dzień w życiu. Z tego względu trudno o lepszy wybór auta do ślubu aniżeli Mercedes. Dlaczego? Niemcy od wielu lat słyną z rzetelności i dostarczają samochody, o których marzy każdy prawdziwy fan czterech kółek. Dodatkowo każdy model tego motoryzacyjnego potentata kojarzy się z perfekcjonizmem, bajką, a także solidnością i komfortem.
 • Serce zaczyna mocniej bić już na sam dźwięk włączonego silnika
  Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że w Mercedesie jest coś wyjątkowego. Coś, co sprawia, że na samo wymówienie nazwy tego koncernu samochodowego chciałoby się usiąść za kółko i ruszyć ku zachodzącemu słońcu. Dotyczy to zarówno starszych pojazdów wywodzących się spod znaku gwiazdy, jak i modeli ekskluzywnych i luksusowych, takich jak prezentowany Mercedes-Benz GLB 250 z rocznika 2019. Młoda para, która zdecyduje się na wybór tej propozycji oprócz znakomitego samochodu otrzyma najwyższe standardy bezpieczeństwa, niezrównaną klasę oraz dopracowany w każdym szczególe wygląd. Jest to opcja zarówno dla osób, które cenią sobie przede wszystkim wysoki komfort, a także sportowe zacięcie, które wydobywa się z każdym dźwiękiem wychodzącym z potężnego silnika.
 • Mercedes-Benz GLB 250 to luksusowe auto do ślubu wywodzące się z dziecięcych marzeń
  Każda panna młoda od dziecka marzy o tym, by zachwycić wszystkich zgromadzonych gości na swoim ślubie. Z kolei każdy pan młody pragnie, by jego wybranka była szczęśliwa. To auto jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby, a także idealnym kompromisem pomiędzy klasą i wygodą, a sportowym charakterem o nietuzinkowym wyglądzie. W dodatku jego niewątpliwym atutem jest jego wielkość. Posiada on bowiem siedem miejsc pasażerskich, więc w przypadku większej ilości świadków sprawdzi się perfekcyjnie. Oddaj się komfortowi tego niezwykle przestronnego. luksusowego oraz nowoczesnego modelu i ciesz się w pełni swoim wymarzonym dniem!
 • ROK PRODUKCJI
  2019
 • Ilość miejsc
  7
 • Możliwość prowadzenia
  tak
 • KOLOR LAKIERU
  Mountain Grey
 • KOLOR TAPICERKI
  Szaro-biały

  Data usługi (wymagane):

  Wybrany pojazd (wymagane):

  Rodzaj usługi (wymagane):

  Ślub kościelnyŚlub cywilnySesja zdjęciowaEventSesja filmowa

  error: Zawartość jest chroniona!