FORD MUSTANG GT KABRIO

 • Rok produkcji
  2005
 • Wesele w amerykańskim stylu - Ford Mustang GT Cabrio
  Wreszcie przyszedł idealny moment na wybór samochodu ślubnego! Możliwości są dziś wręcz nieograniczone. Na jakie auto warto się zdecydować, jeśli z jednej strony cenicie oryginalność, na co dzień rozpiera Was energia, a zarazem planujecie wesele w amerykańskim stylu? Nie ma chyba bardziej idealnego kandydata niż Ford Mustang GT Cabrio. To sportowe cacko zrobi wrażenie na każdym bez wyjątku! Trudno o bardziej klasyczne auto, które kojarzone jest z amerykańską motoryzacją. To legenda na czterech kołach, na dodatek dostępna w nowoczesnej, odświeżonej odsłonie. Prezentowany przez nas egzemplarz zjechał z taśmy produkcyjnej w 2005 roku. Kabriolet V generacji zachwyca w niemal każdym calu. Tym, co wyróżnia nasze auto na ślub, jest wyrazisty kolor Screaming Yellow – nazwa mówi zresztą sama za siebie! Zapewniamy, że nikt nie przejdzie obojętnie obok ślubnego orszaku, na czele którego będzie mknąć krzykliwie żółty i przyjemnie pomrukujący Ford Mustang!
 • Wyjątkowe auto ślubne - jedyny taki egzemplarz!
  Nie wystarczyło nam jednak to, że Ford Mustang GT Cabrio sam w sobie jest bezkonkurencyjnie wyjątkowy. Aby nadać mu jeszcze więcej animuszu, zadbaliśmy o dodatkowe wyposażenie. W samochodzie znalazło się miejsce na profesjonalne nagłośnienie, a także oświetlenie LED zamontowane przy podwoziu. Dzięki temu auto prezentuje się jeszcze lepiej. Nie dziwi nas, że jest tak chętnie wybierane przez Pary Młode, które w tym wyjątkowym dniu chcą postawić na oryginalność przyprawioną szczyptą szaleństwa. Jeśli chcecie, aby uroczystość na długo pozostała w pamięci gości, zyskała oryginalny akcent, a do tego pełna była pozytywnej energii, to nie ma lepszego wyboru niż Ford Mustang GT Cabrio w odważnym wydaniu!
 • Stwórzcie wyjątkową oprawę
  Ten amerykański klasyk może Wam towarzyszyć zarówno podczas przejazdu na salę weselną, jak i w trakcie sesji zdjęciowej. Trudno o bardziej wyjątkową pamiątkę z tego dnia niż zdjęcie na tle wściekle żółtego Mustanga. Jeśli tu jesteście to znaczy, że decyzja została już podjęta, a idealny samochód na ślub właśnie znalazł nowych tymczasowych właścicieli!
 • ilość miejsc
  4
 • mozliwość prowadzenia
  tak
 • MOC
  300 KM
 • cena za usługę [1 dzień]
  od 1200 pln
border_line

Zapytaj o ofertę

Data uroczystości (wymagane)

Wybrany pojazd/pojazdy (wymagane)

border_line