Konferencje, obsługa spotkańSamochód na eventy firmowe

Wielkie wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy, która pozostanie w pamięci gości na dłużej. Stajnia Braci oferuje swoim klientom wynajem samochodów na konferencje, eventy firmowe, a także różne inne wydarzenia.

22_izabela_janachowska-768x576 Samochód na eventy firmowe

Jeśli chcesz, żeby Twoich Gości po zakończonej konferencji do hotelu odwiozło eleganckie i stylowe auto, to nie zwlekaj tylko skorzystaj z naszej oferty. Swoje usługi świadczymy dla klientów z Warszawy i okolic. Świadczony przez nas wynajem obejmuje zarówno pojazdy nowoczesne, do których należy Mercedes-Benz E-klasa, BMW serii 7 i Ford Mustang GT Kabrio, jak i zabytkowe z dawnych lat – wśród nich dostępny jest Polonez 1500, Fiat 125p i 126p, Tarpan oraz VW Garbus.

13-1-768x576 Samochód na eventy firmowe

Dzięki nim zapewnisz Gościom odpowiedni komfort podróży i dasz szansę na wyjątkową przejażdżkę. Taki wynajęty samochód na eventy firmowe z szoferem sprawi, że zatrudnieni w Twojej firmie pracownicy nie będą mieli problemu z powrotem do domu lub hotelu. Takie rozwiązanie jest o wiele lepsze niż samodzielnie zamawiane przez Gości taksówek. Jest ono wygodne, ale także robi doskonałe wrażenie na zaproszonych uczestnikach.

page-1_img11-o4la5uzfuml8g6zoa952igjslfbvcciznps0sy01as Samochód na eventy firmowe

Organizacja eleganckich eventów firmowych powinna być na wysokim poziomie, dlatego też tak ważne jest, żeby
 wynajęty samochód na konferencję był stylowy i pasował do charakteru imprezy. To właśnie podczas takich uroczystości przedsiębiorstwo buduje swój dobry wizerunek, dlatego warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół.