Samochód do sesji zdjęciowych, telewizyjnych

Jeśli marzą Ci się piękne zdjęcia w otoczeniu niezwykłych pojazdów lub potrzebujesz auta do swojego teledysku lub filmu, to świetnie się składa. Klientom oferujemy wynajem samochodów do sesji zdjęciowych, telewizyjnych i wielu innych. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i ekonomiczne, a dzięki niemu Twoje dzieło będzie dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłeś.

Wielu producentów i fotografów decyduje się wynająć samochód do sesji zdjęciowych, ponieważ w ten sposób mogą oni wykonać różnorodne zdjęcia w dowolnej scenografii. Naszym Klientom oferujemy sportowe auta do filmów, ale także tradycyjne i zabytkowe pojazdy, które dobrze sprawdzą się w wielu innych scenografiach.

Świadczony przez nas wynajem jest także bardzo ekonomiczny, osoby zainteresowane nie muszą kupować nowego auta, wystarczy, że je wynajmą. Co więcej, nie muszą się ograniczać, ponieważ duża różnorodność modeli sprawia, że do każdej sesji mogą wybrać inny pojazd.

Naszą ofertę kierujemy do producentów reklam, teledysków, filmów oraz organizatorów sesji zdjęciowych, którzy szukają stylowych pojazdów. Chętnie doradzimy przy wyborze idealnego auta i pomożemy dopasować je pod względem wizualnym, technicznym oraz finansowym. Współpraca z nami to sama przyjemność, a wieloletnie doświadczenie i miłość do motoryzacji sprawia, że staliśmy się profesjonalistami w swoim fachu. 

Teledysk_DeLorean_Gaminate_Pro_2021_05_3
Nowa_stajnia_2019_4

Nasze auta wynajmujemy klientom z całej Polski, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Naszą ofertę kierujemy do producentów reklam, teledysków, filmów oraz organizatorów sesji zdjęciowych, którzy szukają stylowych pojazdów. Chętnie doradzimy przy wyborze idealnego auta i pomożemy dopasować je pod względem wizualnym, technicznym oraz finansowym. Współpraca z nami to sama przyjemność, a wieloletnie doświadczenie i miłość do motoryzacji sprawia, że staliśmy się profesjonalistami w swoim fachu. Nasze auta wynajmujemy klientom z Warszawy i okolic, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

11_izabela_janachowska
15_izabela_janachowska
error: Zawartość jest chroniona!