Samochód do sesjiSamochód Samochód do sesji zdjęciowych, telewizyjnych

Jeśli marzą Ci się piękne zdjęcia w otoczeniu niezwykłych pojazdów lub potrzebujesz auta do swojego teledysku lub filmu, to świetnie się składa. Klientom oferujemy wynajem samochodów do sesji zdjęciowych, telewizyjnych i wielu innych. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i ekonomiczne, a dzięki niemu Twoje dzieło będzie dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłeś.

37_izabela_janachowska-o4l9iewaxoy0jjev1fwo5fj5ufdekeyyj1rblkv1v2 Samochód do sesji zdjęciowych, telewizyjnych

Wielu producentów i fotografów decyduje się wynająć samochód do sesji zdjęciowych, ponieważ w ten sposób mogą oni wykonać różnorodne zdjęcia w dowolnej scenografii. Naszym Klientom oferujemy sportowe auta do filmów, ale także tradycyjne i zabytkowe pojazdy, które dobrze sprawdzą się w wielu innych scenografiach.

31_izabela_janachowska-o4l9hyx1pic52622mr00h1kbqvk5xk7isuo2fviqsu Samochód do sesji zdjęciowych, telewizyjnych

Świadczony przez nas wynajem jest także bardzo ekonomiczny, osoby zainteresowane nie muszą kupować nowego auta, wystarczy, że je wynajmą. Co więcej, nie muszą się ograniczać, ponieważ duża różnorodność modeli sprawia, że do każdej sesji mogą wybrać inny pojazd.

11_izabela_janachowska-o4l99spmq2p4f1kbie77gjtr49d4s18lx0nrh5ji16 Samochód do sesji zdjęciowych, telewizyjnych

Naszą ofertę kierujemy do producentów reklam, teledysków, filmów oraz organizatorów sesji zdjęciowych, którzy szukają stylowych pojazdów. Chętnie doradzimy przy wyborze idealnego auta i pomożemy dopasować je pod względem wizualnym, technicznym oraz finansowym. Współpraca z nami to sama przyjemność, a wieloletnie doświadczenie i miłość do motoryzacji sprawia, że staliśmy się profesjonalistami w swoim fachu. Nasze auta wynajmujemy klientom z Warszawy i okolic, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

15_izabela_janachowska-o4l9bvwnh40bx0w75mbxu2txc3jn4322aqnxmejgpk Samochód do sesji zdjęciowych, telewizyjnych