Kim jesteśmy ?

O nas

Dwóch braci. Dwa skrajne wykształcenia, doświadczenia i wiek … nawet kolor włosów skrajnie inny. Jednak łączy nas ta sama PASJA – motoryzacja. Zaczęło się całkiem niewinnie. Pierwsze samochody Łada Samara i Fiat Punto. Znajomi do tej pory pamiętają żółte pokrowce, centralny zamek i zintegrowany telefon komórkowy. W obecnych latach standard w niemalże każdym samochodzie. W latach dziewięćdziesiątych – wybryk … może i tak, ale JAKI! Swoją pasją chcemy dzielić się z innymi!

ZAKRES NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

We współpracy z wieloma rodzimymi firmami zajmujemy się przygotowaniem perełek motoryzacyjnych. Samochody, które są efektem naszej pracy są teraz do Twojej dyspozycji.

Wypożyczamy je na śluby, eventy, do teledysków i filmów – cabrio, limuzyny oraz piękne klasyki. Napisz do nas sprawdź terminy i zarezerwuj samochód na Twoją specjalną okazję.

od pomysłu do realizacji

Pomysł na projekt Stajnia Braci powstał w 2014 roku. Najpierw pojawił się Fiat 126p. Renowacja i modyfikacje fiata zajęły ponad pół roku i pochłonęły ogromne fundusze. Później pojawił się Ford Mustang. Podczas licznych i wciąż nie kończących się modyfikacji Forda zrodził się pomysł Stajni Braci. Kropkę nad i postawił Fiat 125p, który pojawił się w Stajni w 2016 roku. I to właśnie we wrześniu 2016 roku zalegalizowaliśmy naszą pasję i powstała Stajnia Braci Sp. z o.o. W planach mamy kolejne projekty. Stay tuned!
error: Zawartość jest chroniona!