BMW 730 xd

 • Nowa generacja aut ślubnych
  Prestiż: jeśli to słowo stało się wyznacznikiem przygotowań do Waszej ceremonii, to BMW 730 XD okaże się wyborem wprost idealnym! Wynajmowany przez nas model to klasyka gatunku w kategorii luksusowych limuzyn. I choć początki serii datowane są na rok 1977, to w żadnym wypadku nie można powiedzieć o nim, że nie nadąża za trendami - wręcz przeciwnie! Naszym klientom proponujemy BMW serii 7 (730 XD) o numerze G11 – auto nowoczesne, komfortowe i luksusowe w każdym tego słowa znaczeniu. Poczynając od wyglądu nadwozia, a kończąc na najmniejszym elemencie wyposażenia: ten samochód powstał po to, aby go podziwiać.
 • Luksusowe BMW 730 XD na ślub
  Auto na ślub takie jak BMW 730 XD wyróżnia elegancka stylistyka. Nie sposób przejść obojętnie obok tak przemyślanej linii i zachwycającej głębokiej barwie. Smolisty granat limuzyny znakomicie wpisuje się w estetykę tak wyjątkowej ceremonii. Niesamowita prezencja to jego ogromna zaleta. Wyobraźcie sobie moment, w którym podjeżdżacie pod wyznaczone miejsce i robicie wrażenie na gościach: zapewniamy, że wzbudzicie zachwyt w każdym, kogo miniecie! Sami zresztą nie będziecie mogli oprzeć się urokowi limuzyny z serii 7: wnętrze auta zachowane zostało w szlachetnym kolorze koniaku i należy do szalenie komfortowych. Elegancja wykonania widoczna jest niemal w każdym detalu, a miękka karmelowa skóra pozwala zapomnieć o wszystkim, co nas otacza. Przejazd tak prestiżowym samochodem to prawdziwa przyjemność
 • Idealne auto do ślubu tylko u nas!
  Jeśli tworzycie parę, która ceni luksusową elegancję, nie stroni od przepychu i chętnie korzysta z nowinek technicznych, z pewnością zainteresuje Was wynajem limuzyny BMW 730 XD na ślub. Możliwość przejechania tak oryginalnym samochodem i zrobienia wrażenia na zaproszonych gościach jest niezwykle kusząca. Zajmijcie miejsca w luksusowej limuzynie i zaufajcie naszemu kierowcy: zabierze Was w krótką, ale wyjątkową podróż pełną prestiżu okraszonego zachwytem osób mijanych w drodze na uroczystość.
 • Ilość miejsc
  5
 • moc
  280 km
 • Możliwość prowadzenia
  nie
 • cena za usługę [1 dzień]
  od 1500 pln
border_line

Zapytaj o ofertę

Data uroczystości (wymagane)

Wybrany pojazd/pojazdy (wymagane)

border_line