WSK

 • W Stajni Braci wypożyczysz nie tylko najlepsze dwuślady. Mamy dla Ciebie również legendarny motocykl WSK! Uszczypliwie nazywany „Wiejskim Sprzętem Kaskaderskim”. Produkowany od 1954 roku w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego PZL w Świdniku przed laty był przedmiotem marzeń. „WSK, o, WSK, w tej maszynie wszystko gra!” To nasza propozycja na oryginalny pojazd ślubny!
 • Z nutą rozrzewnienia
  Ostatni egzemplarz zjechał z taśmy montażowej 31 października 1985. Ten dzień to pamiętna data, wtedy właśnie zakończono produkcję ostatniego polskiego motocykla. W ciągu trzech dekad na polskie ulice wyjechały ponad dwa miliony jednośladów i spotyka się je na nich do dziś! W latach 1975 – 1978 na drogach pojawiali się kolejni przedstawiciele ptasiej rodziny: Gil, Lelek, Bąk, Kos. Ich głównymi użytkownikami mieli być młodzi ludzie.
 • Talon na motor
  By pokierować naszą WSK’ą i pojeździć nią w ślubny dzień, nie potrzebujesz mieć specjalnego talonu, jak w zamierzchłych czasach PRL. Ta epoka już na szczęście za nami, jednak to, co było z nich najfajniejsze zostało z nami. Nadal możemy korzystać z osiągnięć motoryzacyjnych epoki PRL, za które niejeden obywatel PRL oddałby wiele przed laty. Oprócz Polaków na motorze mieli szansę jeździć mieszkańcy innych krajów takich, jak Irak, Kuba, Arabia Saudyjska, gdyż trafiał również na tamtejsze rynki. Model, który mamy w swojej Stajni to M06 B3 czyli popularna „garbuska". W 1974 roku na takim właśnie modelu pewien student z Krakowa objechał cały świat! W pełni odrestaurowana i śmigająca, jak mało który motocykl.
 • Motocykl do ślubu
  Jesteś wielbicielem niekonwencjonalnych rozwiązań? Nie wyobrażasz sobie podjechać do ślubu lśniącą limuzyną? Chcesz, by było głośno i oryginalnie? Nasz motocykl będzie dla Ciebie idealny! Skoro mógł objechać cały świat wzdłuż i wszerz, dlaczego nie miałby zawieźć Ciebie i Twoją ukochaną osobę na ślub? W końcu to ta osoba jest dla Ciebie całym światem - okaż jej to i zabierz ją w podróż w życie WSK’ą!
 • Sesja w stylu PRL?
  Wypożyczymy Ci nasz motor na każdą okazję. Jeśli chcesz zrobić stylizowaną sesję albo nagrać film i potrzebujesz wiarygodnych rekwizytów z epoki, zgłoś się do naszej Stajni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Zawartość jest chroniona!