Kto powinien prowadzić samochód ślubny?

Pan Młody, Świadek czy profesjonalny kierowca?

Organizacja ślubu to z pewnością wielkie, lecz też nieco przytłaczające przeżycie dla Państwa Młodych. Ilość rzeczy do przypilnowania oraz dopięcia na ostatni guzik, może przerosnąć każdego. Z tego względu warto oddać część czynności bliskim, którzy mogą je zrealizować, a część obowiązków pozostawić znającym się na swoim fachu specjalistom. To ułatwi zdecydowanie zajęcie się najważniejszym dniem w życiu. Można się więc zastanawiać nad tym, kto powinien prowadzić samochód ślubny, skoro wybór odpowiedniego auta jest jednym z najistotniejszych aspektów organizacji całego wydarzenia.

Czy samochód ślubny może prowadzić Pan Młody?

Odpowiemy krótko – oczywiście, że tak! Jak wcześniej wspomnieliśmy, dla wielu osób jest to najważniejszy dzień w życiu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by Pan Młody mógł poprowadzić samodzielnie wymarzone auto do ślubu. Kiedy spełniać swoje marzenia, jak właśnie nie wtedy? Oczywiście, przybyli goście mogą być nieco zdziwieni takim podejściem do sprawy ze względu na tradycje i panujące obyczaje, lecz pomijając zaskoczenie (lub ewentualną krytykę) jest to decyzja należąca do Państwa Młodych i nikt nie powinien z nią polemizować.

Kto powinien poprowadzić samochód ślubny?

Mimo że istnieje możliwość poprowadzenia auta do ślubu przez Pana Młodego, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem z wielu względów wydaje się być wynajęcie profesjonalnego kierowcy wraz z pojazdem lub zlecenie tej czynności osobie niezwiązanej z organizacją uroczystości. Najważniejszym powodem ku temu, jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu podczas jazdy na uroczystość oraz do sali weselnej. Wynajęty profesjonalny kierowca zna doskonale wypożyczony samochód i wie o jego mocnych i słabych stronach, dzięki czemu można uniknąć potencjalnego ryzyka. Warto wziąć również pod uwagę, że podróż na wesela organizowane w małych miasteczkach lub na wsiach często jest przerywana przez tzw. bramy, które robią sąsiedzi czy też znajomi, niebędący zaproszeni na wspólną zabawę. To wiąże się z ciągłym zatrzymywaniem pojazdu, a Para Młoda w tego typu sytuacjach według tradycji wysłuchuje życzeń i przekazuje drobne upominki. Dodatkowo wynajęcie kierowcy wraz z samochodem na ślub pomaga odciążyć Parę Młodą w kwestii poprowadzenia auta, co może być zbawienne, w szczególności, gdy nie brakuje innego rodzaju zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Zawartość jest chroniona!