Warunki najmu

1.) Cena najmu uzależniona jest od rodzaju pojazdu.


2.) Pojazdy wynajmujemy na min. 4 godziny z możliwością przedłużenia. Czas wynajmu liczony jest od momentu podstawienia samochodu do momentu pożegnania się z kierowcą.


3.) Podstawienie pojazdu w Warszawie i do 10 km od granic Warszawy jest w cenie najmu. W przypadku wynajmów poza tym obszarem cena ustalana jest indywidualnie - prosimy o kontakt.


4.) Wstępna rezerwacja wymaga wypełnienia formularza na dole strony i jest ważna przez 4 kolejne dni. Potwierdzona rezerwacja wymaga wpłaty zaliczki w wysokości 30% ceny najmu. Wpłata dokonywana jest na konto podane podczas rezerwacji oraz w e-mail'u potwierdzającym bądź gotówką w Stajni. W przypadku wycofania się z umowy przez Wynajmującego, zaliczka nie podlega zwrotowi.


5.) Pozostała część - 70% ceny najmu powinna być wpłacona najpóźniej 2 dni przed dniem wynajmu.


6.) Samochody wynajmujemy wraz z elegancko ubranym kierowcą, motocykle bez kierowcy.


7.) Istnieje możliwość wynajmu samochodów bez kierowcy. Warunki ustalane są indywidualnie - prosimy o kontakt.


8.) Podstawiamy pojazdy ozdobione wstążkami na klamkach w kolorze wybranym przez Parę Młodą. Istnieje możliwość indywidualnego ozdobienia pojazdu. Ozdoby powinny być dostarczone do Stajni w dniu uroczystości.


9.) Wynajem pojazdów do innych celów - eventy, sesje zdjęciowe, pokazy, reklama, film - ustalany jest indywidualnie - prosimy o kontakt.


ENJOY!

Rabaty:

Dla fanów naszej Stajni przygotowaliśmy rabaty:


- 5% od wartości najmu za polubienie i zaproszenie do znajomych na profiluFacebooka


- 10% od wartości najmu za przesłanie do nas relacji foto/video z Waszej uroczystości


- 15% od wartości najmu za wynajem 2 pojazdów


- 25% od wartości najmu za wynajem min. 3 pojazdów


POLECAMY!

Wspólnie z partnerem - firmą mamstajla.pl - polecamy wysokie trampki z wybranym nadrukiem w promocyjnej cenie. Wybierz rozmiar, kolor oraz nadruk i zamów. Niezapomniane chwile gwarantowane!